AMFO 2021

Do 33. ročníka regionálnej postupovej súťaže a výstavy Amatérskej fotografickej tvorby – AMFO 2021 (okres Banská Štiavnica, Žarnovica a Žiar nad Hronom) sa zapojilo celkom 14 žiakov našej školy. Súťažili v 2. vekovej kategórii – autori od 15 do 25 rokov, kde v súťažnej kategórii čiernobiela fotografia z celkového počtu piatich ocenení získali tri ceny a dve čestné uznania. V kategórii farebná fotografia z celkového počtu šiestich ocenení získali dve ceny a tri čestné uznania. Dvaja žiaci súťažili aj v kategóriách bez rozlíšenia veku. V súťažnej kategórii cykly a seriály boli udelené dve ceny, kde sme získali jednu cenu a v súťažnej kategórii experiment boli udelené tiež dve ceny, kde sme získali opäť jednu cenu.V 33. ročníku AMFO 2021 bolo zapojených 43 súťažiacich so 198 prácami. Z celkového počtu 15 ocenení získali naši žiaci 12, za čo im gratulujeme. Celú fotogalériu si môžete pozrieť na tomto linku: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ssushodrusahamre&set=a.3746429968817419 Výsledky: 2. veková kategória (autori od 15 do 25 rokov)Čiernobiela fotografiaCena:Mário Majerčák – FreshTimea Selecká – AnxiousElizabeth Gálová – RadosťČestné uznanie:Alexandra Lepková – On a PyreFarebná fotografiaCena:Jessica Vnenčáková – MágiaMicvhaela Kundráková – ZubyČestné uznanie:Mário Majerčák – HríbViktória Snopková – Kvapka, Metamorfózis, SlnečnicaTimea Selecká – Patience Výsledky: veková kategória bez rozlíšenia veku Cykly a seriályCena:Mário Majerčák – Bojový pokrik, Naháňačka, Obed, Odpoveď, VýzvaExperimentCena:Timea Selecká – Tribal, GlitchSME NA VÁS HRDÍ!